13 Mart 2015 Cuma
14 MART TIP BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN...
Genel Başkan Ergün Atalay'ın 14 Mart Tıp Bayramı mesajı...

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, “Yurdun dört bir yanında görevini özveriyle sürdüren sağlık çalışanlarının, çalışma koşulları ve özlük haklarının iyileştirilmesi, onların mesleklerini daha rahat icra edebilmelerini sağlayacaktır” dedi. Atalay;  “İnsan hayatına ömürlerini adayan tıp camiası mensuplarına hepimiz minnettarız. Türkiye artık sağlık alanında bölgesinin, hatta dünyanın tanınan bir ülkesi haline gelmiştir. Bu gururu hep birlikte yaşatmamız lazım” ifadesini kullandı.

Atalay mesajında şu görüşlere yer verdi;

Sağlık alanında yürütülen çalışmaların Türkiye’nin sosyal kalkınmışlığı bakımından önemli bir gösterge olduğuna inanıyorum. Bugün en güç koşullarda bile, deneyim ve birikimleriyle, alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, mesleğinde uzmanlığını kanıtlamış doktorlarımızla milletçe övünmekte ve onların bu özverili çalışmaları sayesinde geleceğe güvenle bakmaktayız.

Sağlık sistemindeki sorunların dile getirildiği “14 Mart Tıp Bayramı’nı gelecek yıllarda hekimlerimizin ve sağlık personeli çalışanlarının sorunsuz olarak kutlamasını umut ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle TÜRK-İŞ topluluğu olarak tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.

 

Ergün Atalay

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 241 242 243 244 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara