15 Temmuz 2017 Cumartesi
15 TEMMUZ ŞEHİDİMİZ GÖKHAN ESEN’İN AİLESİNE ZİYARET
15 Temmuz hain işgal girişiminde Demokrasi şehidimiz olan Gökhan Esen'in ailesine ve gazi olan kardeşine ziyaret gerçekleştirildi.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz gecesi milli irade ve demokrasiyi hedef alarak gerçekleştirmeye çalıştığı hain darbe girişimine karşı, Türk halkı sokaklara dökülerek canlarını siper etmiş ve hain darbe girişimini bertaraf etmişti.  Yaşanan olaylarda darbecilerin açtığı ateş sonucu 240 vatandaşımız şehit edilmişti.  

240 Demokrasi Şehidimizden biri de Alpullu Şeker Fabrikası çalışanı Gökhan ESEN idi. Darbeye karşı koymak için Kuleli Askeri Lisesi’nin yakınında fedakârca yaralılara yardım eden ESEN, darbecilerin açtığı ateş sonucunda şehit olmuş ve hayatını devletine, vatanına ve milletine feda etmişti. 

15 Temmuz’un yıldönümünde Demokrasi şehidimiz Gökhan Esen'in gazi olan kardeşi Volkan Esen ve ailesine ziyaret gerçekleştirildi.  

İstanbul’da ki evine yapılan ziyarete; Şeker-İş Sakarya Şube Başkanı Oğuz Kalay, Alpullu İl Temsilcisi Orhan Saltık ve beraberindeki heyet katılarak TÜRK-İŞ ailesinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 152 153 154 155 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara