15 Temmuz 2020 Çarşamba
15 TEMMUZ ŞEHİDİMİZ ÖMER TAKDEMİR KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI
TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR ve beraberindeki heyet, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. Yıl dönümünde Şehit Ömer TAKDEMİR’i kabri başında dualarla andı.

Hain terör örgütünü ve avuçlarını ovuşturarak Türkiye’den darbe haberi bekleyen destekçilerinin hevesini kursağında bırakan kahraman demokrasi şehitlerinden birisi, Ankara Şeker Fabrikası’nın Ziraat Aletleri kısmında çalışan geçici işçilerinden Nihat Takdemir’in 20 yaşındaki oğlu Ömer Takdemir’di. Uçakların kalkışını engellemeye çalışan genç kahraman Ömer, FETÖ mensubu teröristler tarafından Akıncı Jet Üssü’nde vurularak şehit edilmişti. 

TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR, Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa GÖK, Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI ve beraberindekiler, Şehit Ömer TAKDEMİR’in Kahramankazan ilçesi Yakuphasan köyünde bulunan kabrine ziyarette bulunarak mezarı başında dualarla andı.

Ziyarette TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR Şehit Ömer TAKDEMİR’in ailesine taziyelerini ileterek; “Ömer hepimizin evladıydı, TÜRK-İŞ olarak şehidimizin ailesinin, dün nasıl yanındaysak bugün de yarın da yanında olacağız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim. Mekânları cennet olsun. Rabbim bu millete böyle acılar bir daha yaşatmasın. ”dedi

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 . . . 239 240 241 242 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara