15 Temmuz 2017 Cumartesi
15 TEMMUZ ŞEHİDİMİZ ÖMER TAKDEMİR'İN BABA OCAĞINA ZİYARET
Uçakların kalkışını engellemeye çalışan genç kahraman Ömer, FETÖ mensubu teröristler tarafından Akıncı Jet Üssü’nde vurularak şehit edilmişti.

Hain terör örgütünü ve avuçlarını ovuşturarak Türkiye’den darbe haberi bekleyen destekçilerinin hevesini kursağında bırakan kahraman demokrasi şehitlerinden birisi, Ankara Şeker Fabrikası’nın Ziraat Aletleri kısmında çalışan geçici işçilerinden Nihat Takdemir’in 20 yaşındaki oğlu Ömer Takdemir’di. Uçakların kalkışını engellemeye çalışan genç kahraman Ömer, FETÖ mensubu teröristler tarafından Akıncı Jet Üssü’nde vurularak şehit edilmişti.

Şeker-İş Sendikası Başkanı İsa Gök, Merkez Yönetim Kurulu, Şeker-İş Sendikası Ankara Şubesi ve beraberindekiler şehit Ömer Takdemir’in Sincan da ki baba ocağına ziyarette bulundular. 

Ziyarette Kur-an tilaveti okundu. Şeker İş Sendikası Başkanı İsa Gök; “Ömer hepimizin evladıydı, bu millet yapılan bu hainliklerin hesabı sormuş ve sormaya da devam edecektir. Yüce milletimiz bunu dosta düşmana gösterecektir. Şeker-İş Sendikası olarak şehidimizin ailesinin, dün nasıl yanındaysak bugün de yarın da yanında olacağız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim. Mekânları cennet olsun. Rabbim bu millete böyle acılar bir daha yaşatmasın. ”dedi

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 . . . 244 245 246 247 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara