22 Ekim 2017 Pazar
18. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ KONGRESİ ANTALYA'DA YAPILDI
TÜRK-İŞ ve Uludağ Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen 18. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kongresi “Sosyal Politikada Dönüşümler” ana teması ile 20 – 22 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirildi.

Kongreye çok sayıda sendikacı ve akademisyen katıldı. Açılış konuşmalarını; Uludağ Üniversitesini temsilen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Serpil Aytaç ve TÜRK-İŞ Genel Sekreteri Pevrul Kavlak yaptı.

18. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kongresi açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Pevrul KAVLAK, TÜRK-İŞ topluluğunun akademisyenler için bir laboratuvar işlevi görmeye ve akademisyenlere bilgi, deneyim, veri sunmak için hazır olduğuna dikkat çekti.

Kongrenin açılış konuşmalarının ardından “Türkiye’de ve Dünya’da Sendikal Dönüşümler” başlıklı ana oturumuna geçildi. Ana oturumun başkanlığını Işık Üniversitesi’nden Prof. Dr. Toker Dereli yaparken, panelistler TÜRK-İŞ Genel Sekreteri Pevrul Kavlak, TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat, Uludağ Üniversitesi’nden Prof. Dr. Aysel Tokol, Anadolu Üniversitesi’nden Prof. Dr. Banu Uçkan Hekimler oldu. 

Antalya’da düzenlenen 18. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kongresi iki günlük periyotta 13 oturum da gerçekleştirilerek 56 sunum ile tamamlandı.

Video
GÜNCEL HABERLER
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara