21 Kasım 2018 Çarşamba
23. ZOOM ULUSLARARASI HABER GÖRÜNTÜLERİ YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
20.11.2018 tarihinde Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu'nda 23. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

Törende konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Sizler, önemli bir kamu hizmetini yerine getiren ve kamu yararına çalışan hem birer haberci, hem de birer sanatçısınız. Daima hayatın içindesiniz, toplumsal olayların şahidi, sosyal hayatın geçirdiği değişimlerin gözlemcilerisiniz. Dolayısıyla sizler şimdiki zamanın tarihini yazanlarsınız." diye konuştu.

"TÜRK-İŞ  Emek Ödülü"nü AA'dan Özkan Bilgin, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman ERTÜRK'ün elinden aldı.  Şeker-İş  özel ödülünü ise AA'dan Orhan Fatih Doğan, Şeker İş-Sendikası Başkanı İsa GÖK'ten aldı.

Törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yanı sıra, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin BOZGEYİK, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi PALANDÖKEN, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel BARAN diğer davetlilere plaketlerini takdim etti.

 

TÜRK-İŞ Emek Ödülü

"Yüksek Gerilimde Ekmek Mücadelesi" 10.10.2017 - Anadolu Ajansı - Özkan Bilgin

Konu: "Van ile Siirt arasında elektrik aktarımını sağlayacak yüksek gerilim hattında çalışan işçiler, metrelerce yükseklikte tel ve direklerin üzerinde birçok riski göze alarak ekmek mücadelesi veriyor."

"Engelli Kameraman" - Azerbaycan - Isgender Qemberov

Fotoğraflar
GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 . . . 245 246 247 248 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara