24 Temmuz 2020 Cuma
24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN
"Salgın süreci başta olmak üzere en zor koşullarda dahi gece gündüz demeden vatandaşlarımızın bilgi edinme hakkının gerçekleşmesi için özveriyle mesleklerini icra eden tüm medya emekçilerinin Basın Bayramı’nı kutluyoruz."

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, yeni tip koronovirüs (Kovid-19) salgın sürecinde medya emekçilerinin halkın bilinçlenmesi ve gelişmelerden haberdar olması için özveriyle mesleklerini icra ettiğini kaydetti.

ATALAY, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, basın emekçilerinin vatandaşların haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak için zor bir mesleği icra ettiği belirtti.

- "TÜRK-İŞ her zaman basın emekçilerinin yanında"

Kovid-19 salgını sürecinde sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günler de dahi basın mensuplarının toplumu sağlıklı ve doğru bilgilendirmek için saha da olduğunu vurgulayan ATALAY, şu ifadeleri kullandı:

"Basın emekçilerinin zor şartlar altında nasıl çalıştığını biliyorum. Başta sendikal örgütlenme ve yıpranma hakkı olmak üzere sorunlarının olduğunu da biliyorum. Bu sorunların çözüme kavuşturulması konusunda TÜRK-İŞ’in her zaman yanlarında olduğunu bilmelerini istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle salgın süreci başta olmak üzere en zor koşullarda dahi gece gündüz demeden vatandaşlarımızın bilgi edinme hakkının gerçekleşmesi için özveriyle mesleklerini icra eden tüm medya emekçilerinin Basın Bayramı’nı kutluyorum." dedi.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 239 240 241 242 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara