30 Ağustos 2015 Pazar
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ergün ATALAY, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“30 Ağustos 1922 tarihinde Büyük Taarruz ile elde edilen Zafer Bayramı, milletçe gururlandığımız şanlı bir gün olarak tarih sayfalarındaki yerini almıştır. 

30 Ağustos 1922’de elde edilen bu şanlı zafer ile Türk milletini yok etmeye çalışan işgal güçlerinin yenilgisi ile sonuçlanmıştır. Bu zaferin elde edilmesinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Türk Ordusu, vatana sahip çıkmada tüm dünyaya örnek olmuştur. 

Bu zafer göstermiştir ki, vatan bölünmez bir bütündür ve milletimiz var oldukça ay yıldızlı bayrağımız gökyüzünde dalgalanacaktır. Vatanı bölmeye çalışan her türlü girişimin sonuçsuz kalacağı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile bir kez daha ispatlanmıştır. 

Türkiye Cumhuriyeti, tek devlet olarak şanlı Türk Bayrağı altında geleceğe güvenle bakmaya devam edecektir.

Canları pahasına 30 Ağustos Zafer bayramını bizlere armağan eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyoruz.”

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara