30 Eylül 2016 Cuma
ALEMDAR, BAKAN MÜEZZİNOĞLU İLE SAKARYA'DA BİRARAYA GELDİ.
TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar, bir dizi ziyaretler için Sakarya'da bulunan T.C Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile TÜVASAŞ'ta bir araya geldi.

Bazı ziyaretler için Sakarya'ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar ve TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilcisi Cemal Yaman ile birlikte Sakarya'da ki TÜVASAŞ Fabrikasını ziyaret ettiler.

Burada Milli Tren ile ilgili bilgiler alan Müezzinoğlu, işçilerle ile yemekte bir araya geldi. İşçilerle bir süre sohbet ettikten sonra toplu fotoğraf çektiren Müezzinoğlu, ülke ve millet olarak arzu edilen hedeflere yürürken elde edilecek kazanımları beraber başaracaklarını söyledi. Daha sonra heyet Sakarya'daki Toyata ve Tankpalet Fabrikalarını ziyaret ettiler.

Ziyarette, TÜRK-İŞ Genel Teşkilanlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar'ın yanı sıra Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Türk-İş İl Temsilcisi Cemal Yaman, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, TÜVASAŞ Fabrikası Yönetimi, işçi temsilcileri ve işçiler katıldı.

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 224 225 226 227 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara