20 Mart 2021 Cumartesi
ATALAY, AFYON’DA 460 DAİRELİ KOOPERATİFİN KURA TÖRENİNE KATILDI
Genel Başkan Ergün ATALAY, konfederasyonumuza üye Demiryol-İş, Türk Harb-İş ve Yol-İş sendikalarının ortaklaşa yaptığı Dem-Har-Yol Konut Yapı Kooperatifi'nin kura çekimi programına katıldı.

Afyonkarahisar'da konfederasyonumuza bağlı Demiryol-İş, Türk Harb-İş ve Yol-İş sendikalarının ortaklaşa yaptığı Dem-Har-Yol Konut Yapı Kooperatifi'ndeki 460 dairenin sahipleri kurayla belirlendi.

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, kura töreninde, Türk milletinin zor bir coğrafyada yaşadığını söyledi.

Türkiye'nin önemli bir coğrafyada kıymetli bir ülke olduğunu aktaran ATALAY, "100 yıl evvel de 200 yıl evvel de düşmanımız vardı, bugün de var. Dışarıda da içeride de var. Onun için beraber olmak mecburiyetindeyiz." dedi.

Türkiye'nin kendisinden başka dostu olmadığına işaret eden ATALAY, sözlerini şöyle tamamladı:

"Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun 1 milyon 200 bin üyesi var. 6 milyonluk bir aileyiz. Türkiye'nin bütün bölgeleri bu ülke için şehit verdi. Hala vermeye devam ediyor. Bu bölgede Yunanlıların yaptıklarını dedelerimiz, atalarımız anlattı. Onun için biz birbirimize sarılmak, beraber olmak mecburiyetindeyiz. Sandığa gittiğinizde kime istiyorsanız ona oy verin ama o ana kadar bu ülkeden yana olmak mecburiyetimiz var. Devletten yana olmak mecburiyetimiz var. Onun için yan yana geldiğimiz zaman aşamayacağımız problem olmaz."

Törene, Afyonkarahisar Valisi Gökmen ÇİÇEK, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim YURDUNUSEVEN,Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali TEMİZ, sendika başkanları ve vatandaşlar katıldı.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 249 250 251 252 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara