2 Kasım 2019 Cumartesi
ATALAY, BASS SENDİKASI GENEL KURULU’NA KATILDI
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, 2 Kasım 2019 Cumartesi günü BASS Sendikası’nın 19. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

BASS Sendikası’nın 19.Olağan Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığı’na TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp ALEMDAR seçildi. ALEMDAR konuşmasında, ülke ekonomisinin yaşadığı sorunlar ve bunların sendikal yaşama olan yansımalarına değindi.

Daha sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Genel Başkan Ergun ATALAY, işçi ve emekli kesimin ülkenin yarısını oluşturduğunu ve başta vergi dilimi olmak üzere çalışma hayatındaki sıkıntıların bir an önce çözülmesi gerektiğini söyledi.

ATALAY ayrıca, BASS Sendikası’nın 19.Olağan Genel Kurulu’nun çalışma hayatına ve tüm işçi camiasına hayırlı olmasını temenni etti.

BASS Sendikası 19.Olağan Genel Kurulu’na Eski İçişleri Bakanı, T.Vakıflar Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir AKSU, T.Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürü Abdi Serdar ÜSTÜNSALİH, T.Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdür Yardımcısı H.Uğur BİLGİN, TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaların yöneticileri ve BASS Sendikası delegeleri katıldı.

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 228 229 230 231 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara