17 Mart 2019 Pazar
ATALAY, DEMİRYOL-İŞ KONYA ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Bir takım temaslarda bulunmak üzere Konya’da bulunan Genel Başkan Ergün ATALAY, 16 Mart 2019 Cumartesi günü Demiryol-İş Konya Şubesini ziyaret etti.

Demiryol-İş Konya Şubesi’ne yapılan ziyarette,TÜRK-İŞ’ e bağlı sendikaların Konya Şube Başkanlarıyla da bir araya gelerek çalışma hayatı ve ülke gündemine dair istişarelerde bulunuldu.

 

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergun ATALAY,ülke ekonomisi, çalışma hayatı ve ülke gündemine dair önemli konularda açıklamalarda bulundu.

ATALAY, yaklaşmakta olan 1 Mayıs İşçi Bayramını bu yıl Diyarbakır, Samsun veya Edirne illerinden birinde yapmayı planladıklarını belirterek “Yapılacak yönetim kurulunda bunun kararını alacağız. 2019 yılında en önlemi konularımızdan biride kıdem tazminatıdır. Bu konuda hiçbir taviz vermeyeceğiz. Her zaman olduğu gibi kıdem tazminatı bizim kırmızı çizgimizdir. TÜRK-İŞ olarak işçilerimizin haklarını almak adına her alanda ve sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

 

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 238 239 240 241 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara