15 Haziran 2018 Cuma
ATALAY SAKARYA DA İŞÇİLER İLE BAYRAMLAŞTI
Demiryolu-İş Sendikası Sakarya Temsilciliği binasında yapılan bayramlaşma törenine katılan ATALAY, tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Kamudaki taşeron işçilerin kadroya geçişlerine değinen ATALAY, "Taşeronla ilgili emeği olanlara teşekkür ediyoruz ama 100 kilometre yol yaparsın 1 kilometresini bırakırsın 99 kilometreyi kimse konuşmaz herkes 1 kilometreyi konuşur. Ben bunu 6 ay evvel Türkiye'yi yönetenlere söyledim. Şimdi kadroya girenleri kimse konuşmuyor, giremeyen değerli arkadaşlarımız var. Bundan kısa bir zaman evvel Sayın Başbakanımızla bizzat ben görüştüm. KİT'lerle ilgili bir yerden başlamaları gerekiyor. Bu iş neticeleninceye kadar takip edeceğim, kısa bir zamanda netice alacağımızı umut ediyorum." dedi.

Bayramlaşmaya TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY yanısıra, TÜRK-İŞ İl Temsilcisi Cemal YAMAN, Demiryol iş eski genel başkanı Enver TOÇOĞLU, AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, sendika temsilcileri ve işçiler katıldı.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 182 183 184 185 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara