13 Eylül 2017 Çarşamba
ATALAY SOMA’DA
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY ve beraberindeki heyet, 13 Eylül 2017 Çarşamba günü Manisa’nın Soma ilçesinde birtakım ziyaretlerde bulundu.

13 Mayıs 2014 tarihinde Soma'da meydana gelen maden faciası sonrasında Soma'ya okul yaptırma sözü verdiklerini hatırlatan Genel Başkan Ergün ATALAY, TÜRK-İŞ Madenciler ilkokulunu Soma'da meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden 301 madencinin anısına Somalı çocukların eğitimine katkı sağlaması için yaptırdıklarını belirtti. ATALAY, uyum sürecinde olan öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek kırtasiye malzemesi hediye etti.

Okul ziyareti sonrasında Soma Maden Şehitliğini ziyaret eden ATALAY ve beraberindeki heyet, şehitlerin mezarlarına karanfil bırakarak dua etti.

Heyet, Soma’da TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaları da ziyaret etti.

Ziyarette; TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri Nazmi IRGAT, Soma Kaymakamı Ahmet ALTINTAŞ, Belediye Başkanvekili Ali Tulup, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa DİKİCİ, AK Parti Soma İlçe Başkanı Şeref KAVRUK, Deriteks Sendikası Başkanı Musa SERVİ, Güvenlik-İş Sendikası Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, TÜRK-İŞ İstanbul, İzmir ve Bursa Bölgelerimizdeki şube başkan ve yöneticileri katıldı.

 

 

?

 

Video
GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 . . . 182 183 184 185 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara