1 Aralık 2018 Cumartesi
ATALAY TEKSİF OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDI
TEKSİF 20. Olağan Genel Kurulu açılış programı 1 Aralık 2018 Cumartesi günü Anadolu Downtown Otel Ankara’da gerçekleştirildi.

Genel Kurul, TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri ve TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Nazmi IRGAT’ın yaptığı açılış konuşması ile başladı.

Divan Başkanlığına TÜRK-İŞ Genel Sekreteri Pevrul KAVLAK’ın seçildiği Genel Kurulda, Divan Başkan Yardımcılıklarını Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa GÖK ile Türkiye Haber-İş Sendikası Genel Başkanı Veli SOLAK yürüttü.

TÜRK-İŞ Genel Sekreteri Pevrul KAVLAK'ın divan başkanı olarak yaptığı konuşmanın ardından, Genel kurulda sırayla CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA, İyi Parti Milletvekili Feridun BAHŞİ, KKTC Hür-İş Genel Başkanı Ahmet ÇALUDA, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY birer konuşma gerçekleştirdiler.

1-2 Aralık 2018 tarihleri arasında iki gün sürecek Genel Kurul’un açılış programına, Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Av. Başar AY, TÜRK-İŞ Eski Genel Başkanı ve SGK Yönetim Kurulu Üyesi Salih KILIÇ, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR, TÜRK-İŞ Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp ALEMDAR, TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaların genel başkanları ile çok sayıda yerli ve yabancı davetli katıldı.

Video
Fotoğraflar
GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 210 211 212 213 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara