23 Ekim 2020 Cuma
ATALAY'DAN DESTİCİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
TÜRK-İŞ Genel Başkan Ergün ATALAY, Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) 18 Ekim’de gerçekleştirilen 11’inci Olağan Kongresi’nde güven tazeleyen Genel Başkan Mustafa Destici’yi makamında ziyaret etti.

TÜRK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Ergün ATALAY, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI ve DERİTEKS Sendikası Genel Başkanı Musa SERVİ, Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) 18 Ekim’de gerçekleştirilen 11’inci Olağan Kongresi’nde güven tazeleyen Genel Başkan Mustafa DESTİCİ’yi makamında ziyaret etti.

BBP Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette konuşan Genel Başkan Ergün ATALAY, Destici’nin işçinin ve emekçinin her zaman yanında olduğunu dile getirerek, teşekkürlerini iletti. Partisinin Olağan Kongresi’nde güven tazeleyen Destici’yi tebrik eden ATALAY, “Mutlu olduk. Konfederasyon olarak Sayın Destici’nin desteğini hep hissettik. 1 Mayıs İşçi Bayramı zamanında, işçinin hakları söz konusu olduğunda Sayın Mustafa Destici’nin varlığını hissediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Destici ise, partinin kendisine gösterdiği güvenden gurur duyduğunu dile getirerek, şöyle konuştu:

“STK’lar bir ülkenin gelişimi konusunda önem arz etmektedir. Bu sebeple partimiz olarak desteği borç biliyoruz. BBP her zaman çizgisinde yürür. Bizim misyonumuz devletimizin milletimizle gönül bağını sıkı tutabilmesini sağlamak. Bir gözlemci misali de devleti yönetenlerin eksiği, gediği varsa doğru bir dille ikaz etmektir. Devletimiz her daim işçisinin yanında olmuştur. Derdini dinleyen, çözüm üretmeye çalışan, el uzatan bir anlayışla hizmet ediyoruz. Rabbim yolumuzdan ayırmasın.” ifadelerini kullandı.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 239 240 241 242 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara