3 Mart 2014 Pazartesi
ÇASGEM'DE İŞYERİNDE PSİKOLOJİK TACİZ EĞİTİCİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Kurulan "Mobbing’le Mücadele Kurulu" Kararı Gereği “Teknik Komite Üyelerine” yönelik 06-07 Şubat 2014 tarihlerinde “Eğitici Eğitimi” yapıldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Kurulan"Mobbing’le Mücadele Kurulu" Kararı Gereği “Teknik Komite Üyelerine”  yönelik 06-07 Şubat 2014 tarihlerinde “Eğitici Eğitimi” yapıldı. Eğitici olarak; Prof. Dr. Şener Büyüköztürk (Ölçme ve değerlendirme Gazi Ünv.), Prof. Dr. Necati Cemaloğlu (Yetişkin eğitimi, Öğretimi planlama ve öğretim yöntemleri Gazi Ünv.)  ve Doç.Dr. Gürcü Erdamar (Sınıf yönetimi ve iletişim Gazi Ünv.) tarafından eğitim verilmiştir.

 17-18 Şubat 2014 tarihlerinde de  "İşyerinde Psikolojik Taciz Eğitici Eğitimi"Düzenlenmiştir. Eğitimlere;  Çalışma Genel Müdürlüğü, ÇASGEM, Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İnsan Hakları Kurumu, TİSK, TÜRK-İŞ, HAK-İŞ, DİSK, MEMUR-SEN KAMU-SEN (KESK Katılmamıştır) temsilcileri katılmışlardır. Eğiticiler; İsmail Akgün ÇASGEM (Nedenleri, Tarafları Ve Etkileri)- Mustafa Kaya-DPB (Tanım, Türleri Ve Mücadele Yöntemleri), Av. Derya Karademir (Hukuki Yönünü) anlatılmıştır. Katılımcı sunumları ve konu üzerinde tartışma ile eğitim sona ermiştir.

TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara