1 Kasım 2013 Cuma
ÇİMSE-İŞ ANKARA EĞİTİM VE SOSYAL TESİSİ AÇILIŞI YAPILDI
Genel Başkan Atalay 1 Kasım Cuma günü TÜRK-İŞ yönetim kurulu üyeleri ve sendika başkanlarından oluşan bir heyet ile ÇİMSE-İŞ Sendikası Eğitim ve Sosyal Tesisi açılışına katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Genel Başkan özetle şunları söyledi; “ÇİMSE-İŞ sendikasının kuruluşunun 50. yılında, işçi kardeşlerimizin hizmetine böyle güzel bir tesisi sunan başta Genel Başkan Zekeriye Nazlım olmak üzere bütün yönetim kurulunu ve mesai arkadaşlarını tebrik ediyorum. Eğitim ve sosyal amaçlı kurulan bu tesisler tamamen işçi ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak için yapılmaktadır. Buraya gelen işçi kardeşlerimiz eğitim, düğün, cenaze gibi zaruri bir ihtiyaç için gelmektedir. Bundan dolayı bu tesiste işçilerimizin en düşük ücrete konaklamasını sağlamak gerekmektedir. Tatil beldelerindeki tesislerimiz için aynı şeyi söylemem mümkün değil, çünkü oraya giden işçi kardeşimiz tatil ihtiyacı için gitmektedir” dedi.

 

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara