8 Mayıs 2018 Salı
CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE'DEN TÜRK-İŞ'E ZİYARET
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimler için Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İNCE TÜRK-İŞ Genel Merkezini ziyaret etti.
Muharrem İNCE'ye CHP Grupbaşkan Vekili Engin ALTAY, CHP Milletvekilleri Veli AĞBABA,Yakup AKKAYA ve Sendikacı-Siyasetçi Yaşar SEYMAN da eşlik ettiler.
Muharrem İNCE ve beraberindeki heyeti Genel Başkan Ergün ATALAY, Genel Mali Sekreter Ramazan AĞAR, Genel Eğitim Sekreteri Nazmi IRGAT, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp ALEMDAR ve Konfederasyonumuz üyesi sendika Genel Başkanları karşıladı.  
 
Basın toplantısında İNCE, 100 bin imza toplayan Cumhurbaşkanı adayları için yeniden destek çağrısında bulundu. 9 Mayıs tarihinin imza süresinin son günü olduğunu hatırlatan gazeteciye İNCE, "Son bir imza kalsa ben gider atarım" dedi.
İnce, "Ben aynı noktadayım. Ben bütün adaylara imza konusunda yardımcı olunması gerektiğini öteden beri söylüyorum. Emin olun son bir imza kalsa ben bile imza verebilirim" dedi.
Genel Başkan Ergün Atalay da "100 bin imzaya hiç gerek olmasa" dedi. Toplantının ardından basının sorularını yanıtlayan İNCE, basın mensuplarına ve TÜRK-İŞ'e teşekkürlerini iletti.
GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 . . . 200 201 202 203 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara