26 Nisan 2020 Pazar
DÜNYA PİLOTLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
Havacılığın en temel ve vazgeçilmez unsuru olan, üstlenmiş oldukları sorumlulukla uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinin ayrılmaz parçası olan pilotlarımızın 26 Nisan Pilotlar Günü'nü kutluyoruz.

"Her gün yüz binlerce insanın güvenle dünyanın her yerine ulaşmasını sağlayan pilotlar tartışmasız havacılığın en önemli öğelerindendir ve bu konuda da önemli görevler üstlenmiştir. Gökyüzünde Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı uçaklarımızın kaptanları ve tüm personeli onurumuzdur. Büyük sorumluluk gerektiren bu onurlu görevi yerine getiren pilotlarımızı bir kez daha kutluyor, uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinden ödün vermeden daha nice başarılı uçuşlar gerçekleştirmelerini diliyoruz.

Bu vesileyle geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgınına yakalanarak hayatını kaybeden kaptan pilotlarımız Serdar Gündoğdu, Mustafa Özden Türkön ve Mehmet Ali Kılıç’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine TÜRK-İŞ topluluğu olarak başsağlığı diliyoruz. "

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 . . . 6 7 8 9 10 11 12 . . . 235 236 237 238 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara