6 Nisan 2019 Cumartesi
GÜVENLİK-İŞ SENDİKASI’NIN 3. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü GÜVENLİK-İŞ Sendikası’nın 3. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

Program, GÜVENLİK-İŞ Sendikasının Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI'nın açılış konuşması ile başladı. Divan üyeleri genel kurula sunularak, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp ALEMDAR divan başkanlığına seçildi. 

Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY Genel Kurulula hitap etti. Ayrıca BBP Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet ERSOY da Genel Kurulun açılışında birer konuşma yaptı.

GÜVENLİK-İŞ Sendikasının 3. Olağan Genel Kuruluna, MHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent BÜLBÜL, İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin YOKUŞ, TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri Nazmi IRGAT, TÜRK-İŞ'e bağlı Sendikaların Genel Başkanları, delegeler, yabancı konuklar ve çok sayıda davetli katıldı.

Video
GÜNCEL HABERLER
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara