19 Ağustos 2020 Çarşamba
İŞÇİ VE İŞVEREN TEMSİLCİLERİNDEN, YEŞİLAY İŞ BİRLİĞİ İLE BAĞIMLILIKLARIN ÖNLENMESİ İÇİN İLK ADIM PROJESİ
İş dünyasında sağlıklı yaşam ve bağımlılıklar üzerine farkındalığı arttırmak için TÜRK-İŞ, HAK-İŞ ve TİSK’in yer aldığı, Türkiye Yeşilay Cemiyeti (YEŞİLAY) iş birliği ile ‘İlk Adımı At’ projesi hayata geçiriliyor.

Koronavirüs salgınıyla mücadele döneminde, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) ve Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti (YEŞİLAY) iş birliği toplumu sağlıklı yaşama hazırlayacak, bağımlılıklardan kurtulmak için farkındalık yaratacak.

Geçtiğimiz yıl TİSK ev sahipliğinde ve İşçi Konfederasyonlarının da katılımıyla Antalya’da gerçekleştirilen Ortak Paylaşım Forumu’nda, tüm katılımcıların hemfikir kalarak sahiplendiği konulardan biri daha hayata geçirilecek ve on binlerce kişiye daha sağlıklı bir hayatın kapılarını açmalarında destek olunacak.

Tamamı ücretsiz olacak ‘İlk Adımı At’ eğitimleri dijital canlı webinarlar olarak gerçekleştirilecek ve sağlıklı yaşam, teknoloji, tütün ve madde gibi bağımlılık türleriyle başa çıkma hakkında bilgi edinmek isteyenlere ilk adımı atma motivasyonu kazandıracak. 

Webinarlar ile çalışanlar ve yakınları başta olmak üzere, Yeşilay’dan eğitim talebinde bulunan tüm vatandaşlarımızla birlikte ilk etapta on binlerce kişiye ulaşılacak.

Koordinasyonu ve operasyonu TİSK tarafından gerçekleştirilecek olan projenin eğitimleri, 20 Ağustos ve 8 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak. 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 241 242 243 244 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara