18 Kasım 2015 Çarşamba
ITUC VE TUAC TAN ERGÜN ATALAY A TEŞEKKÜR MESAJI
Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu-ITUC Genel Sekreteri Sharan Burrow ve OECD Sendikalar Danışma Komitesi-TUAC Genel Sekreteri John Evans, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'a teşekkür etti

Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu-ITUC Genel Sekreteri Sharan Burrow ve OECD Sendikalar Danışma Komitesi-TUAC Genel Sekreteri John Evans, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ın başkanlığında bir yıl boyunca süren ve Antalya’da L20-Türkiye Zirvesi ile devam eden başarılı çalışmalardan dolayı Ergün Atalay’a birer teşekkür mesajı ilettiler.  


Sharan Burrow; TÜRK-İŞ’in bize sunduğu kaynaklardan ve personelden büyük bir memnuniyet duyduk. Pek çok yönden, bugüne kadar gerçekleşen G20 Zirveleri arasında en başarılı yönetim oldu. TÜRK-İŞ Genel Başkanının sağladığı birlikten ve gösterdiği çabadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. 


John Evans: Bütün bir yıl boyunca süren ve çok zor olmasına rağmen G20’de eşitlik ve iş ile ilgili sonuç almamızı sağlayan çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.  

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 221 222 223 224 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara