9 Eylül 2016 Cuma
KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Yönetim Kurulu’nun Kurban Bayramı Mesajı

SON ZAMANLARDA MİLLET OLARAK ÇOK BÜYÜK BADİRELER ATLATTIK. 15 TEMMUZ GECESİ ÜLKEMİZ FELAKETİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜ. DEMOKRASİMİZ, DEVLETİMİZ VE MİLLETİN İRADESİ OLAN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ HEDEF ALINDI. ANCAK HALKIMIZIN DİRENİŞİ, VATANSEVER GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN ÖZVERİSİ SAYESİNDE 16 TEMMUZ SABAHI DAHA GÜÇLÜ BİR DEMOKRASİYE UYANDIK. BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ NETİCESİNDE BU SIKINTILI DÖNEMİN ÜSTESİNDEN GELMEYİ BAŞARDIK.  

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİN YOĞUN OLARAK YAŞANDIĞI, DARGINLIKLARIN VE KIRGINLIKLARIN UNUTULDUĞU, SEVGİ, SAYGI VE HOŞGÖRÜNÜN HÂKİM OLDUĞU BİR KURBAN BAYRAMINI DAHA, HEP BİRLİKTE KARŞILAMANIN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ.

BU VESİLE İLE;

ÜLKEMİZİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ HEDEF ALAN VE BAŞTA 15 TEMMUZ GECESİ YAŞANAN HAİN DARBE GİRİŞİMİ OLMAK ÜZERE TÜM TERÖR SALDIRILARINDA ŞEHİT DÜŞEN VATANDAŞLARIMIZI, GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİ VE ÜYELERİMİZİ TEKRAR RAHMET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ.

MİLLETİMİZİN VE TÜM TÜRK-İŞ AİLESİNİN MÜBAREK KURBAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLAR; SAĞLIK, MUTLULUK, HUZUR DOLU NİCE BAYRAMLAR DİLER SEVGİ VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

 

TÜRK-İŞ YÖNETİM KURULU

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 232 233 234 235 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara