9 Ağustos 2019 Cuma
KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ergün ATALAY, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir bayrama daha kavuşabilmenin sevinci ve huzuru içerisindeyiz. 

Bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, gündelik yaşam içerisinde yeteri kadar hayatımıza yansıtamadığımız ziyaret etme, gönül alma, paylaşma gibi duyguları yaşamamıza vesile olan günlerdir. Umutların tazelenmesi, küslüklere son verilmesi ve yaşamın koşturması içerisinde zaman zaman unuttuğumuz güzel değerlerin tekrar hâkim kılınması bakımından da iyi fırsatlardır. 

Kırgınlıkları unutturan, dargınları barıştıran, insan olmanın gereği olan sevgi, saygı ve yardımlaşma değerlerini güçlendiren bu bayramda muhtaç, çocuk, kimsesiz, yoksul ve yaşlılar ile gazilerimiz ve şehit ailelerimiz başta olmak üzere bayramı buruk bir şekilde karşılayanların unutulmamasını temenni ediyoruz. 

Bu bayramda sevdikleriyle beraber olamayan, iş cinayetinde yaşamınıı yitiren işçi kardeşlerimizi rahmetle anıyoruz. 

Türkiye üretmek, istihdam sağlamak, her alanda gelişmek zorundadır. Herkes bilmelidir ki ülkenin kalkınmasında işçilerin ve temsilcisi TÜRK-İŞ'in alın teri ve emeği bulunmaktadır. 

Yurttaşlarımızın ve tüm emekçi kardeşlerimizin sevdikleri ile birlikte KURBAN BAYRAMI’nı kutlar, sağlık, esenlik ve mutluluklar dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız. 

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 230 231 232 233 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara