30 Temmuz 2020 Perşembe
KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ergün ATALAY Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı:

Bayramlar sevincin ve mutluluğun milletçe paylaşıldığı ve kardeşliğin egemen olduğu birliğin ve beraberliğin pekiştirildiği, dayanışmanın yaygınlaştığı kutsal günlerdir.  Kurban Bayramı da bu duyguları yaşatan özel bayramlarımızdan biridir.

Yaşadığımız salgın sürecini yöneten kamu görevlileri, bilim kurulu üyeleri ve sağlık çalışanlarının gayretleri ile alınan kararlara büyük ölçüde riayet eden halkımızın duyarlılığı sonucu olabilecek en makul sürede normalleşme dönemi başlamıştır. Bu gelişme ekonomik ve sosyal yaşantımıza olumlu olarak yansımıştır. 

Bu vesileyle TÜRK-İŞ Konfederasyonu olarak gecesini gündüzüne katarak özverili bir şekilde çalışan sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. 

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkilerini yaşadığımız yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbirli olmayı sürdürmeliyiz. Bayram kutlamalarımızda sosyal mesafeye uymalı, sevgimizi bu çerçevede göstermeli, kontrollü sosyal hayatı alışkanlık haline getirmeliyiz. Bu vesileyle, genel halk sağlığını korumak ve Covid-19 virüsünün yayılmasını engellemek için herkesin dikkatli olmasının önemli olduğunu tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle emeğini vatanı ve milleti için sarf eden, alın teri ile hayata tutunmanın haklı onurunu ve gururunu yaşayan tüm emekçi kardeşlerimiz, şehit yakınları ve gazilerimiz başta olmak üzere aziz milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 239 240 241 242 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara