19 Temmuz 2021 Pazartesi
KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ergün ATALAY, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Dini ve milli bayramlarımız, ay-yıldızlı bayrağımızın altında özgürce ve birlikte yaşama irademizi ve kararlılığımızı diri tutan, güçlü kılan özel günlerdir.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir bayrama daha kavuşabilmenin sevinci ve huzuru içerisindeyiz.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkilerini yaşadığımız yeni tip koronavirüs salgınına karşı tedbirli olmayı sürdürmeliyiz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda bayram kutlamalarımızda sosyal mesafeye uymalı, sevgimizi bu çerçevede göstermeli, kontrollü sosyal hayatı alışkanlık haline getirmeliyiz. Bu vesileyle, genel halk sağlığını korumak ve Covid-19 virüsünün yayılmasını engellemek için herkesin dikkatli olmasının önemli olduğunu tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Emeğini vatanı ve milleti için sarf eden, alın teriyle hayata tutunmanın haklı onurunu ve gururunu yaşayan tüm emekçi kardeşlerimiz, şehit yakınları ve gazilerimiz başta olmak üzere aziz milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyoruz.”

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara