13 Nisan 2015 Pazartesi
KUTLU DOĞUM HAFTASI...
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlamıştır:

"İçinde bulunduğumuz haftada saygı ile yad ettiğimiz sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed, Hz. Adem'den itibaren içinden çıktıkları toplumlara ve bütün insanlığa yeni ufuklar açan, onlara iyilik ve doğruluk yolunda rehberlik yapan kutlu elçiler zincirinin son halkasıdır.

Hz. Muhammed’in, Allah'ın lütfu ile insanlığa tebliğ ettiği ilk mesajından itibaren geçen 23 yıllık Peygamberlik dönemi, tüm zamanlara ışık tutan ve rehberlik yapan hakikatlerle doludur. O, sadece içinden çıktığı toplumun insanlarına ilettiği ve bugün bizler için de geçerli bulunan mesajlarıyla değil, aynı zamanda örnek kişiliği, yüksek ahlakı ve hakikate şahitlik yapan hayatıyla bugün de gelecekte de dünyamızı aydınlatmaya devam edecektir.

Milletçe dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın daha da arttığı bu günlerde, Peygamber Efendimizi daha iyi tanımak, anlamak ve anlatmak için kutlanan Kutlu Doğum Haftası’nın ülkemize ve İslam alemine hayırlı olmasını temenni ederim".

 

Ergün ATALAY

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Adına

GÜNCEL HABERLER
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara