9 Nisan 2020 Perşembe
POLİS TEŞKİLATI’NIN 175.YILI KUTLU OLSUN
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu, Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Yılı ve Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biri olan Emniyet Teşkilatımız, 175 yıllık deneyimi ile ülkemizin en köklü kurumları arasındadır.  

Kamu düzeninin sağlanması, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde bulunması için mesai mefhumu gözetmeksizin ve canlarını hiçe sayarak özverili bir şekilde çalışan Polis Teşkilatı mensupları kendilerine verilen bu özverili görevi başarı ile sürdürmekte ve son günlerde olumsuz sonuçlarını yaşadığımız dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında da emniyet personelimiz aktif görev üstlenmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünü, refah ve huzurunun demokratik normlar içerisinde gerçekleşmesinin yanı sıra kamu düzeninin temini, hak ve özgürlüklerin korunmasına dair görevlerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren Polis Teşkilatımızın, 175. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimizi minnetle yad ediyor, görevi başında olan polislerimize sağlıklı, mutlu ve başarılı günler diliyoruz.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 235 236 237 238 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara