23 Mayıs 2020 Cumartesi
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mesajda şu ifadelere yer verildi:

"Dünya genelinde insan hayatını derinden etkileyen, alışılageldik yaşama ve çalışma koşullarına ciddi kısıtlamalar getiren korona salgını nedeniyle alışık olmadığımız bir Ramazan ayı yaşadık ve yine alışık olmadığımız bir bayram yaşıyoruz.

Hemen hemen bütün ülkelerde çalışma yaşamına olumsuz etkilerinin yanında dini hayatı da kısıtlayan korona salgını nedeniyle ibadethaneler ve ibadet etmek isteyenler mahzun ve mahrum kaldılar. Çalışan, üreten, alın teri döken on binlerce vatandaşımız da benzer mahrumiyeti ve mahzunluğu yaşadı. Gerçeği ifade edecek olursak bu olumsuzlukları/sıkıntıları seksen üç milyon tek yürek olarak hissettik ve aziz milletimizin en güzel vasıflarından biri olan “yardımlaşma ve dayanışma” ile en aza indirmeyi başardık.

Salgın sürecini yöneten kamu görevlileri, bilim kurulu üyeleri, sağlık çalışanlarının kararları/gayretleri ile alınan kararlara büyük ölçüde riayet eden halkımızın duyarlılığı sayesinde olabilecek en makul sürede normalleşmeye başlamamız, Bayram sevincimize ayrı bir sevinç katmıştır.

Bu vesileyle TÜRK-İŞ Konfederasyonu olarak salgınla mücadelede emeği geçenlere en samimi şükranlarımızı sunuyoruz.

Aziz milletimizin ve tüm Müslümanların Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyoruz."

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 241 242 243 244 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara