9 Kasım 2015 Pazartesi
SAYGIYLA ANIYORUZ
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yapmıştır.

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yapmıştır.

Yönetim Kurulu açıklamasında şu ifadelere yer vermiştir.

Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 77. yılında, milletçe, rahmet ve şükranla anıyoruz.

Atatürk, sadece Türk milletinin değil, bütün dünyanın sevgisini ve saygısını kazanmış bir lider, başarıları, eserleri ve geleceğe dönük eşsiz öngörüleriyle Türk milletinin yazgısını ve tarihin akışını değiştiren, insanlığın yetiştirdiği büyük kişilikler arasındadır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak, ilke ve inkılapları ülkemizin geleceğine yön vermeyi ilelebet sürdürecektir.

Türk milletinin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet ve şükranla anıyoruz.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 233 234 235 236 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara