7 Kasım 2014 Cuma
SAYGIYLA ANIYORUZ...
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 76. Yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yapmıştır.

Yönetim Kurulu açıklamasında şu ifadelere yer vermiştir.

Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 76. yılında, ulusça, saygı, sevgi ve şükranla anıyoruz

Atatürk, sadece milletimizin değil, bütün insanlığın sevgisini ve saygısını kazanmış bir liderdir. Medeni ve modern dünya ile bütünleşme yolunda yapılması gerekenleri dönemin zorlu şartları altında, cesaretle uygulamış bir liderdir. Türk Ulusu’nun kurtarıcısı, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk, sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak, icraatları, ilkeleri ve fikirleri ülkemizin geleceğine yön vermeyi ilelebet sürdürecektir. 

Cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

GÜNCEL HABERLER
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara