9 Aralık 2015 Çarşamba
SENDİKA VE MESLEK ÖRGÜTLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET
Sendika ve meslek örgütlerinden oluşan heyet 8 Aralık 2015 günü Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.

28 Kasım 2015 günü Diyarbakır’da hain bir saldırı sonucunda öldürülen Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçinin vefatı nedeniyle TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay sendika ve meslek örgütleri başkanlarından oluşan bir heyet ile 8 Aralık 2015 günü Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.

Heyet adına bir açıklama yapan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, geçen hafta ortaya çıkan üzüntü verici hadiseden dolayı taziyeleri iletmek üzere geldiklerini söyledi. Hisarcıklıoğlu, “Diyarbakır Baro Başkanımız Tahir Elçi'nin rahmetli olmasından dolayı üzüntülerimizi, tüm meslek grupları olarak bu işi tasvip etmediğimizi belirtmek için bugün sizlerle beraberiz. Önümüzdeki dönemde kardeşlik kavgasının savaşın bir an önce bitmesini istiyoruz. Terörizm hiçbir zaman galip gelememiştir, gelemeyecektir. Huzur istiyoruz. Ülkemizin birlik, beraberlik ve bütünlüğü kapsamında sadece içimizde yapılan şeylerin dışarıdaki Türkiye düşmanlarına yarayacağını hepimizin bilmesi lazım.” diye konuştu.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 209 210 211 212 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara