7 Eylül 2015 Pazartesi
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
TÜRK-İŞ YÖNETİM KURULU AÇIKLAMASI...

Uzun yıllardır süren ve ülkemizin birliğine yönelik PKK terör örgütünün kanlı eylemleriyle asker, polis ve vatandaşlarımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Dağlıca’da kurulan hain pusu ve tuzak ocaklara ateş düşürmüş, ülkemizi yasa boğmuştur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin sınırları bellidir. Bu sınırları zorbalıkla ve terör ile değiştirmeye kalkanlara, devletimiz gerekli cevabı verecektir. Birliğimizi bozmadan, topyekun teröre karşı durmalıyız. Hukuk devleti ile sorunlarımızı çözmeye karşı çıkanların terörden beslendikleri de bir gerçek. Herkes, bu gerçeği görmeli ve devletin yanında olmalıdır.

Son Dağlıca katliamı, terörün acımasız ve vicdansız yüzünü bir kez daha göstermiştir. İç ve dış güçlerin bu oyunu milletimizin ve devletimizin gücü ile bertaraf edilecektir.

Dağlıca’da hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, acılı ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve milletimize baş sağlığı diliyoruz. 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara