9 Nisan 2019 Salı
TÜRK-İŞ BÖLGE VE İL TEMSİLCİLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
5 Bölge ve 76 İlden gelen TÜRK-İŞ Temsilcisilikleri ile TÜRK-İŞ Yönetimini bir araya getiren değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Konfederasyonumuz, örgütlenme de karşılaşılan sorunlar ile çalışma hayatındaki güncel gelişmelerin ele alınması amacına dönük olarak, TÜRK-İŞ Bölge ve İl temsilcilerinin katılımıyla 7 - 10 Nisan 2019 tarihleri arasında bir "Değerlendirme Toplantısı" düzenlenmiştir. Toplantıya konfederasyonumuz denetim ve disiplin kurulu üyeleri ile yönetim kurulu yedek üyeleri yanısıra SGK yönetim kurulu işçi üyesi de katılmıştır.

Açılış konuşmasını TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY'ın yaptığı toplantıda, yönetim kurulu üyeleri ayrı ayrı söz alarak gündemdeki sorunları çeşitli açılardan ayrıntılı olarak değerlendirmiştir.

Toplantıda ayrıca TÜRK-İŞ Bölge ve İl temsilcileri yerel düzeyde karşılaşılan sorunlarla ilgili tespit ve görüşlerini iletmişlerdir.

Video
GÜNCEL HABERLER
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara