31 Aralık 2015 Perşembe
TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ATALAY, YENİ YILA İŞÇİLERLE GİRDİ
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya'nın Sapanca ilçesindeki Karayolları 17. Şube Şefliğini ziyaret ederek, yeni yıla işçilerle girdi.(AA)

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya'nın Sapanca ilçesindeki Karayolları 17. Şube Şefliğini ziyaret ederek, yeni yıla işçilerle girdi.

Sapanca İlçesindeki Karayolları 17. Şube Şefliğini ziyaret eden Atalay, gece mesaisinde çalışan işçilerle yeni yılı kutladı.

İşçilerle bir süre sohbet eden ve çalışmaları hakkında bilgi alan Atalay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, karayolları işçileriyle yeni yıla girmekten mutluluk duyduğunu belirterek, kış aylarında en önemli işi yapanların karayolları çalışanları olduğunu kaydetti.

Türk-İş Başkanı Atalay, "Yeni yıldan kazasız, belasız, iş kazasının olmadığı, işçilerin sıkıntılarının giderildiği, kıdem tazminatına dokunulmadığı, taşeronların kadroya geçtiği Türkiye'de huzurlu bir yıl temenni ediyoruz" dedi.

Atalay, Mekece'den Gümüşova'ya kadar olan bölgenin Karayolları 17. Şube Şefliği'nin sorumluluğunda olduğunu ifade ederek, "İnşallah kazasız, belasız bu kışı atlatırız. Kışın kar yazın asfalt en zor iş kollarından bir tanesi maden işiyle beraber karayolları işçileri. Onlara kazasız, belasız çalışma temenni ediyorum. Dünyada huzur ve barış içinde 2016'nın geçmesini temenni ediyorum. Türkiye'de herkesin milli olmasını özellikle temenni ediyorum. Türkiye'nin birliği ve bütünlüğü bizim hak ve çıkarlarımızın önünde geliyor" diye konuştu.

Video
GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 228 229 230 231 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara