10 Kasım 2015 Salı
TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ERGÜN ATALAY ÇANKAYA KÖŞKÜNDE
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay 10 Kasım 2015 günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun İş ve emek dünyası temsilcilerine verdiği yemeğe katıldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu 64. Hükümet Programı hazırlıklarından önce iş ve emek dünyası temsilcileri ile buluşarak istişarede bulundu. Toplantıda işçi ve işveren tarafları görüş ve önerilerini Başbakan Davutoğlu’na sundular. 

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay toplantıda işçiler adına bir konuşma yaparak çalışma hayatının en önemli sorunlarının altını çizdi. 

Toplantıya, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ali Babacan, Nihat Zeybekci, Mehmet Şimşek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran-Symes, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, DEİK Başkanı Ömer Cihad Vardan, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, işadamları Ali Koç, Güler Sabancı, Ferit Şahenk, Turgay Ciner ve Hüsnü Özyeğin’in de aralarında bulunduğu çok sayıda işadamı katıldı.

GÜNCEL HABERLER
«« « 1 2 3 4 5 6 7 . . . 242 243 244 245 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara