6 Temmuz 2016 Çarşamba
TÜRK-İŞ İL TEMSİLCİLİĞİNDE BAYRAMLAŞMA
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar, 6 Temmuz Çarşamba günü Türk-İş Sakarya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldılar.

Programa, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ak Parti Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, Türkiye Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı,Türk-İş Sakarya İl Temsilcisi Cemal Yaman, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Tes-İş Sendikası Mali Sekreteri Sedat Çokol, üye sendikalarının şube başkanlarıyla birlikte birçok sivil toplum örgütü temsilcileri ve işçiler katıldı.

Genel Başkan Ergün Atalay, bayramlaşma programının ardından çalışma hayatındaki sorunlar ile ilgili açıklamalar yaptı. Atalay, Geçici İşçilerin daimi kadroya geçirilmeleri için gerekli düzenlemenin bir an önce yapılması gerektiğini söyledi.

Atalay, taşeron işçilerin durumuna değinerek, taşeron işçilerin herhangibir ayrıma tabi tutulmadan kamuda işçi statütüsünde kadroya geçirilmesi gerektiğini vurguladı.

Genel Başkan Atalay, kıdem tazminatıyla ilgili 30 gün bizim kırmızı çizgimizdir. Buradan geriye gidiş söz konusu dahi olamaz. Türk-İş olarak olumsuz bir şeyin içinde olmayacaklarını belirtti.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 229 230 231 232 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara