13 Eylül 2016 Salı
TÜRK-İŞ İL TEMSİLCİLİĞİNDE BAYRAMLAŞMA
TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar, 13 Eylül 2016 Salı günü TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilciliğinin düzenlediği bayramlaşma programında konuşan Alemdar, herkesin bayramını tebrik etti. 

Van'da gerçekleştirilen terör saldırısına da değinen Alemdar,“Dün Van’da bir patlama oldu, araç patlatıldı. Bu saldırı sadece güvenlik güçlerimize yönelik değil. 50 yaralının 46’sı orada yaşayan vatandaşlarımız. Terörün geldiği noktaya bakın, Müslümanlar olarak en kutsal günümüzde bile bomba patlatıyorlar.” dedi. 

Alemdar, 40 yıldan beri PKK terörünün olduğunu ifade ederek, şu değerlendirmede bulundu: 
 

“Türkiye 40 yıldır terörle uğraşıyor. FETÖ’yle ilgilenirken bunları unutmamak lazım. PKK’ya para aktaran iş adamları var, PKK’nın içinde devletin kurumlarına sızmış adamları var. Bunların ayıklanması gerekir çünkü en az FETÖ kadar PKK da tehlikeli. PKK ülkemize 40 yıldır inanılmaz bir şekilde hem maddi olarak zarar vermiştir hem de on binlerce şehidimiz var. Bunları da hükumetimizin dikkate alması gerekir.” diye konuştu. 

Öte yandan TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ın kutsal topraklarda Hac vazifesini yerine getirmesi münasebetiyle katılamadığı programa, Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Salih KILIÇ, Türkiye Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim BALCI, Sakarya Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erdal ERDEM, TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilcisi Cemal Yaman, Tes-İş Sendikası Mali Sekreteri Sedat ÇOKOL, üye sendikalarının şube başkanlarıyla birlikte birçok sivil toplum örgütü temsilcileri ve işçiler katıldı. 

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 232 233 234 235 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara