11 Mart 2021 Perşembe
TÜRK-İŞ YÖNETİMİNDEN ŞEHİT KORGENERAL OSMAN ERBAŞ’IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ
Genel Başkan Ergün ATALAY, AK Parti İzmir Milletvekili Binali YILDIRIM ve beraberindeki heyet ile geçtiğimiz günlerde Bitlis'te askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit düşen Korgeneral Osman Erbaş'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

ATALAY, Merkez Orduevi'ndeki taziye ziyaretinde, şehit korgeneralin eşi Ziynet ERBAŞ’a, Hatay'ın Belen ilçesinde oluşturulan TÜRK-İŞ Korgeneral Osman Erbaş Şehitler ve Kadın İşçiler Hatıra Ormanı'nın albümünü takdim etti.

Ziyarette, Osman Erbaş'ın pilot olan oğlunun TÜRK-İŞ’ bağlı Hava-İş Sendikasına üye olduğunu belirten ATALAY, şehit korgeneralin emanetlerine her zaman sahip çıkacaklarını ifade etti. MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın da bulunduğu taziyede ATALAY’a, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Alaattin Soydan da eşlik etti.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 249 250 251 252 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara