5 Kasım 2013 Salı
TÜRK-İŞ’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
4 Kasım 2013 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı sayın Salih Kapusuz, Genel Başkan Ergün Atalay’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Kapusuz’a eşlik eden heyette Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya Milletvekili Öznur Çalık, İzmir Milletvekili İlknur Denizli, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş ve Manisa Milletvekili Recai Berber de vardı.

1 Kasım 2013 tarihinde İşçi Partisi Genel Sekreteri sayın Serhan Bolluk Genel Başkan Ergün Atalay’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

5 Kasım 2013 tarihinde Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı Abdülkadir Akgül ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Gümüş Genel Başkan Ergün Atalay’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

5 Kasım 2013 tarihinde Emekli Sendikacılar Derneği Başkanı Enver Turgut ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkan Ergün Atalay’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara