4 Ekim 2013 Cuma
TÜRK-İŞ’TE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı sayın Binali Yıldırım 4 Ekim 2013 Cuma günü Genel Başkan Ergün Atalay’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Daha sonra yapılan basın toplantısında son günlerde ulusal medyada sıklıkla yer alan kıdem tazminatı konusu hakkında kısa bir açıklama yapan Genel Başkan Atalay, 10. Çalışma Meclisi Toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kıdem tazminatı konusunda tarafların uzlaşması olmadan bu konuda bir değişiklik yapmayacaklarını söylediğini ve kıdem tazminatı ile ilgili tarafların hiçbir çalışmasının olmadığını belirtti.

Genel Başkan son günlerde basında yer alan bu haberlerden dolayı tedirgin olan işçilere kimse huzurunu bozup emekliliğe başvurmasın, TÜRK-İŞ kıdem tazminatında geriye gidişe izin vermeyecek ve böyle bir oluşumun içinde olmayacaktır dedi.

THY grevi konusunda TÜRK-İŞ yönetim kurulu olarak girişimlerde bulunduklarını BASIN-İŞ sendikasının darphane grevi ve TEKSİF sendikasının grevinde olduğu gibi en yakın zamanda güzel sonuçlar alacaklarını vurguladı.

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 241 242 243 244 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara