17 Ağustos 2021 Salı
TÜRK-İŞ’TEN DİJİTAL KÜTÜPHANE
Konfederasyonumuzun Genel Merkezi’nde yıllardır faaliyette olan ve Türk Sendikacılık tarihine ışık tutan Emek Kütüphanesi, dijital kütüphane olarak erişime açıldı.

TÜRK-İŞ Dijital kütüphanesinin erişime açılmasıyla ilgili TÜRK-İŞ yönetimi bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Dijitalleşme pandemi dönemiyle beraber hayatımızın her alanında yer etmeye başladı. Belirli mesleklerde evden çalışma söz konusu hale geldi. Dünyada yaşanan bu sıkıntılı dönem çalışma yaşamında radikal değişiklikleri de beraberinde getirdi. Bilgi toplumuna hızlıca geçtiğimiz bu dönemde bizler de çalışma hayatı için kurmuş olduğumuz Genel Merkez Kütüphanemizdeki TÜRK-İŞ yayınlarımızı erişime açarak dünyadaki bu dönüşüme hızlıca ayak uydurduk. Tüm çalışma hayatına hayırlı olsun.”

Dijital kütüphanemiz aracılığıyla bilgiye ulaşma ihtiyacı olan tüm çalışanlar vakit kaybetmeden web sitemiz üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabilecekler.

BİLGİ: www.turkis.org.tr web sitemiz üzerinden kütüphane sekmesini tıklayarak dijital kütüphanemize erişebilirsiniz…

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara