6 Nisan 2018 Cuma
TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
Polis Teşkilatımızın, 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit polislerimize Allah’tan rahmet, görevi başında olan polislerimize sağlıklı, mutlu ve başarılı günler diliyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biri olan Emniyet Teşkilatımız, 173 yıllık deneyimi ile ülkemizin en köklü kurumları arasındadır.  Kamu düzeninin sağlanması, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde bulunması için mesai mefhumu gözetmeksizin ve canlarını hiçe sayarak özverili bir şekilde çalışan Polis Teşkilatı mensupları kendilerine verilen bu özverili görevi başarı ile sürdürmektedir.

TÜRK-İŞ topluluğu olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünü, refah ve huzurunun demokratik normlar içerisinde gerçekleşmesinin yanı sıra kamu düzeninin temini, hak ve özgürlüklerin korunmasına dair görevlerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren Polis Teşkilatımızın, 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit polislerimize Allah’tan rahmet, görevi başında olan polislerimize sağlıklı, mutlu ve başarılı günler diliyoruz.

GÜNCEL HABERLER
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara