1 Temmuz 2016 Cuma
Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Yönetim Kurulu’nun Ramazan Bayramı Mesajı
Ramazan Bayramınızı en içten duygularla kutlar, Ramazan Bayramının milletimize, İslâm âlemine ve tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ederiz.

Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından bayram mutluluğunu yaşamamız gerekirken ne yazık ki terör nedeniyle verdiğimiz şehitler ve en son İstanbul Atatürk Havalimanında meydana gelen terör saldırısı neticesinde kaybettiğimiz canlardan dolayı içimiz kan ağlamaktadır. Aynı şekilde İslam coğrafyasında insanlık adına zulme uğrayan Müslümanların döktükleri kan ve gözyaşlarından haberdar olarak bir bayramı daha idrak etmenin üzüntüsü içerisindeyiz.

Mübarek Ramazan ayında bile canımıza kasteden, ulusumuzun birliğine ve bütünlüğüne göz diken şer güçlere karşı bu zor zamanları birlikte durarak ve birbirimize güvenerek atlatacağımıza inancımız tamdır. Birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi yok etmeye de kimsenin gücü yetmeyecektir.

Sevincin ve mutluluğun ulusça paylaşıldığı, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu bu günlerde kan ve gözyaşının dinmesi, çekilen çilelerin ve ızdırabın sona ermesi için başta bizlere, İslam dünyasına ve uluslararası topluma büyük bir görev düştüğünün farkındayız.

Bu duygu ve düşüncelerle TÜRK-İŞ topluluğu adına, Ramazan Bayramınızı en içten duygularla kutlar, Ramazan Bayramının milletimize, İslâm âlemine ve tüm çalışanlarımıza sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ederiz.

 

 

                                                                TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 229 230 231 232 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara