12 Ağustos 2015 Çarşamba
YETER ARTIK ...
36 günde terör saldırılarına 33 güvenlik görevlimizi şehit verdik.

Son 36 günde terör saldırıları sonucu 33 güvenlik görevlimiz şehit olmuş ve 11 sivil vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Bu üzücü bilanço hepimizi derinden yaralamaktadır. Ülkemizin huzur ve istikrarını bozarak kargaşa ortamı yaratmayı amaçlayan bu haince saldırılar yine milletimizin birlik ve beraberliği sayesinde bertaraf edilecektir. Yaşanan bu terör saldırıları ülkemizdeki ekonomik kalkınmayı ve sosyal refahı hedef almakta ve Türkiye’yi yeniden karanlık bir sürece doğru götürmeyi amaçlamaktadır.

Ülkemizi 30 yıl boyunca kana bulayan terör artık uluslararası desteğini de yitirmiştir. Avrupa Birliği Komisyonu terör örgütü tarafından yapılan saldırılara ilişkin Türkiye hükümeti ve halkının yanında dayanışma içerisinde olduğunu, terör saldırılarını kınadığını ve tüm AB ülkelerinin terör örgütü ile mücadele ettiğini açıkça ifade etmiştir. 

Daha önceden de defalarca belirttiğimiz gibi siyaset yapmanın yolu terörden değil sandıktan geçer, siyaset yapmanın, sorunlarımızı tartışmanın ve gereken çözümleri bulmanın yeri yüce Meclisimizdir. 

Bu hain saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacak ve milli berberliğimizi bozamayacaktır.

Ülkemizin güvenliği, toplumun huzuru için vazifeleri başında ve vatani görevlerini ifa ettikleri sırada şehit düşen güvenlik görevlilerimize Allahtan rahmet ve Milletimize başsağlığı diliyorum.

 

ERGÜN ATALAY
TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI

GÜNCEL HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 . . . 250 251 252 253 » »»
TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
Copyright (c) TÜRK-İŞ 2007. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sayfası ve içeriği, izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrar yayınlanamaz, dagıtılamaz, başka internet
sitelerine metin olarak konulamaz. Kaynak belirtilmek koşuluyla alıntı yapılabilir, link verilebilir.
Bayındır sok.No:10 Kızılay Ankara