İlk önce TÜRK-İŞ Kayseri İl Temsilciliği ve Koop-İş Sendikası Kayseri Şubesini ziyaret eden Genel Başkan Atalay daha sonra Kayseri Valisi Sayın Orhan Düzgün ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'na nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Haberi Paylaş
İlk önce TÜRK-İŞ Kayseri İl Temsilciliği ve Koop-İş Sendikası Kayseri Şubesini ziyaret eden Genel Başkan Atalay daha sonra Kayseri Valisi Sayın Orhan Düzgün ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'na nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Adres: Bayındır sok.No:10 Kızılay / Ankara | 06410
Telefon: 0312 433 31 25 (pbx)
Faks: 0312 433 68 09
E-Posta: turkis@turkis.org.tr