Konfederasyonumuza üye sendika başkanlarının ve uzmanlarının katılım sağladığı toplantıda, bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsünün çalışma hayatına etkileri değerlendirildi.
Toplantıda hekim ve iş güvenliği uzmanları, Bir Meslek Hastalığı Olarak Covid-19, İşyerlerinde Covid-19 Yönetimi ve İşyerlerinde Covid 19 Önlemleri başlıkları adı altında sunumlar yapıldı. Sunumların ardından sendikaların pandemi sürecinde işyerlerinde tespit ettiği sorunlar üzerinde tartışmalar gerçekleştirildi.